3D Yazıcılar

Tüm şekil ve boyutlarda profesyonel sistemler

Aklınıza bir fikir gelmesi bir şey. Bu fikri ellerinizle tutabilmeniz yada çalışma arkadaşlarınızın masasına koymanız ve “Biliyorum, bu çalışacak.” demeniz başka bir şey. 3D yazıcılar daha hızlı düşünmenize izin verir. Hemen kalkın. Maliyetleri kısın.

Bireysel tasarımcıdan ürün geliştirme işbirliği sayesinde imalat bölümüne, Stratasys sizin için tasarlanan FDM ve PolyJet 3D yazıcıları sunuyor.

 

idea_series_representative_home

Fikir Serisi

Stratasys Fikir Serisi profesyonel 3 boyutlu yazıcılar, bireysel kullanıcıların ve küçük takımların yaratıcılıklarını hızlandırmaları için geliştirilmiştir.

Böyle düşük bir maliyetle dünya standartlarında 3 boyutlu baskıya sıçrama yapmak kendi başına bir devrimdir.

 

Tasarım Serisi

Eğer üretimden önce test işlemleri için bir 3D prototip aldıysanız, zaten etkisini bilirsiniz.

Stratasys 3D yazıcılar ile ofisinizde prototipler üreterek ürünlerin gerçekleşme süresini kısaltın ve kaliteyi arttırın.

 

Üretim Serisi

Fabrikanızı yeniden düşünün.

Stratasys Üretim Serisi imkanlarınızı maksimize ederken imalatınızı kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Atik bir şekilde büyük prototipler ve hassas az adetli parçalar üretin.

 

Dental Serisi

Stratasys dişçiliğin geleceğinin dijital olduğuna inandığından, neredeyse her dental ihtiyaca çözüm olabilecek bir 3D baskı tasarlamıştır.

Dünyanın önde gelen dijital dental teknolojileri ile uzmanlar ve laboratuvarlar daha geniş kapasiteler, daha hızlı revizyonlar, pürüzsüz iş akışı ve mutlu hastalar kazanıyor.

3D baskı hakkında bilgi edinin.

3D baskı dijital dosyalardan doğrudan fiziksel nesneleri yaratmanın bir yoludur. Ürün tasarımını arttırmak, imalatı hızlandırmak ve tamamen yeni iş modelleri oluşturmak için nasıl çalıştığını ve nasıl geleneksel teknolojileri tamamladığını öğrenin.

Teknolojiler

Dünya’nın en ileri 3D baskı teknolojileri hakkında bilgi edinin: zorlu testlere dayanabilen sağlam termoplastik parçalar için FDM, nihai ürünlere çok benzeyen hassas modeller için PolyJet.