Stratasys Hakkında

3B Baskı Çözümleri

Stratasys Dünyamızı Şekillendiriyor

Her gün, müşterilerimiz inatçı tasarım problemleri, yükselen insan ve teknoloji zorlukları ile yüzleşmek için daha büyük güvenle daha basit ve daha akıllı yaklaşımlar buluyorlar. Alışılmış güçlüklerle daha az engellenerek, her zamankinden daha özgürce hayal edebilir, tasarlayabilir, yenileyebilir ve çoğaltabilirler. Fikirden katı nesnelere giden mümkün olan en kısa yolu sağlayarak, Stratasys karmaşıklığı çözmek, zor sorunları çözmek, yeni çözümler orta çıkarmak ve hızlanan Dünya taleplerini aciliyetle karşılamak için onları güçlendiriyor.

25 yılın üzerinde 3B baskı inovasyonunun ön planında olan Stratasys, insan bilgisini ve ileri sağlık hizmetlerini genişleterek araştırmacılara ve sağlık uzmanlarına fayda sağlıyor. Havacılık, otomotiv ve eğitim alanlarındaki çalışmaları ile inovasyonun yeni neslini körüklüyor. Dünya çapında önde gelen üreticilerin, çığır açan tasarımcıların, maker’ların ve düşünürlerin güvenini kazanan Stratasys, gururlu bir inovasyon partneri olarak derin endüstri uzmanlığı ve teknolojilerin en iyi kombinasyonunu ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en esnek uyglama seçeneklerini sunuyor.

Çözümler

Her endüstri farklıdır. Her ihtiyaç farklıdır. Bir sonraki sorununuz ne olursa olsun, bir parça gerektiğinde, bir 3B yazıcı gerektiğinde, bütün bir laboratuvar gerektiğinde yada dünya çapında bir hizmet ağı gerektiğinde Stratasy’in eksiksiz bir çözümü vardır.

 

Malzemeler

materials

Güçlü ve çeşitli bir malzeme yelpazesi, araştırmalarınızın, ürün geliştirmelerinizin ve üretimlerinizin her aşamasında katmanlı üretimin faydalarını maksimize etmenize izin verir. Devamı

 

3 Boyutlu Yazıcılar

Operatör gözetimi gerektirmeyen üretim, karışıklık içermeyen malzemeler, kolayca temizlenebilen destek yapıları, ardıl işlem gerektirmeyen FDM ve PolyJet teknolojileri, ofisiniz, laboratuvarınız ve üretim tesisiniz için ideal 3 boyutlu baskı çözümleridir. Devamı

Daha fazla detaylı bilgi için www.stratasys.com adresini ziyaret edebilirsiniz.