Çözümler ve Uygulamalar

İnovasyonu Katmanlı Üretim ile

Güçlendiriyoruz

20 yılı aşkın süredir, müşterilerimiz 3 boyutlu

baskının gücünü yüksek kalite ve düşük maliyet ile

ürün geliştirme süreçlerini hızlandırırken kanıtlamışlardır.

Katmanlı Üretim Uygulamaları

Hızlı Prototipleme

Tasarım ve geliştirme döngülerini kısaltın, iletişimi ve işbirliğini arttırın, ve tasarım ve mühendislik arasındaki sorunları çözün. Katmanlı üretim ürün geliştirme proseslerinizde CAD tasarımlarınızı erkenden gerçekleştirir ve somutlaştırır. Dolayısıyla ayrıntılarıyla ürününüzü test edebilir, vaktinizi ve paranızı daha az harcamış olursunuz.

Devamı ►

İmalat Araçları

Katmanlı üretim sizi bir çok geleneksel tasarım ve imalat kısıtlamalarından kurtarıyor. Başka bir yöntemle mümkün olmayacak dayanıklı imalata yardımcı araçları, master modelleri, kalıpları ve nihai ürünleri üretebilmenize imkan tanır. Geleneksel yöntemlerle üretilen parçaların hassasiyetini, dayanıklılığını ve gücünü daha az sürede yakalayın.

Devamı ►

Nihai Ürünler

Az adetli üretimlerde ve özel ürünlerde daha fazla fırsat için evet diyin. Büyük imalata yardımcı araç yatırımlarını, karmaşık stok yöntemini ve  imalat tasarımlarındaki kısıtlamaları ortadan kaldırarak, işinizi büyütmek ve fark yaratmak için yeni yöntemler bulabilirsiniz.

Devamı ►

İmalat Süreçlerine Entegrasyon

ABD’de FDM teknolojisi kullanıcılarının % 80’i teknolojiyi jig, fikstür ve son kullanım ürünü uygulamaları için kullanıyor.
Kurumlar imalat süreçlerinde %40 – 90% oranlarında azalma ve %70 – %90 oranlarında maliyet tasarrufu yakaladıklarını fark ediyorlar.

Geleneksel Tasarım Süreçlerinde Değişim

Masaüstü 3D yazıcıların kolay erişilebilirliği ve kullanımı sayesinde tasarımcılar, mühendisler ve eğitimciler bu teknolojiyi alanlarına kolayca dahil edebiliyor. Eğitim sektörü 3D yazıcı endüstrisinde en hızlı ilerleyen sektörlerden biri haline geldi. Geleceği hayal ederek süreçlerde yeni bir ekosistem oluşturuyoruz.

Katmanlı Üretim Ürünleri

3 Boyutlu Yazıcılar

Profesyonel sistemler tüm şekil ve boyutlarda
Gözetim gerektirmeyen operasyon, karışıklık içermeyen malzemeler, kolay destek temizliği ve ardıl işlemsiz üretimler Stratasys 3D baskı teknolojilerinin tercih edilme sebebidir.

Devamı ►

Malzemeler

Her yerdeki en geniş ürün yelpazesi
Stratasys şeffaf, kauçuk benzeri ve bio uyumlu fotopolimerler ve dayanıklı yüksek performans termoplastikleri içeren güçlü bir malzeme yelpazesi sunar. Bu çeşitliliğe ek olarak etkileyici renk ve çok malzemeli üretim yeteneklerini sunmaktadır. Bu da ürün geliştirme döngünüz süresince katmanlı üretimin yararlarını maksimize edebileceğiniz manasına gelmektedir.

Devamı ►

Finishing Touch Smoothing Station

FDM Parçalarınızı Pürüzsüzleştirin!
Finishing Touch Smoothing Station, mimimum operatör müdahalesi ile FDM parçalarınızı enjeksiyon kalıbından çıkmış gibi benzer kalitede parlatır.

Devamı ►