İmalata Yardımcı Araçlar

Üretiminizi Kolaylaştırın ve Anında Özelleştirin

Bize Ulaşın

İmalata Yardımcı Araç Uygulamanızı Bulun

Performans serisindeki 3D Yazıcı Sistemleri, ULTEM 9085 gibi yüksek performanslı mühendislik termoplastiklerini içeren imalat sınıfı malzemeler ile imalata yardımcı araçlar üretir. FDM Teknolojisi ile jig, fikstür ve aparatlar, ve hatta az adetli üretim araçlarını tesisinizde saatler yada günler içerisinde üretebilirsiniz.

Hassas serisindeki 3D Yazıcı Sistemleri, doğrudan üretim tablasından çıktığı şekilde ince detaylı ve pürüzsüz yüzeyli master modeller üretir. Az adetli imalata yardımcı araç üretimi, nihai ürünüzle aynı işlemleri ve aynı malzemeyi kullanarak üretebileceğiniz prototipleri oluşturabileceğiniz manasına gelmektedir. Hatta bu sayede CNC’den nihai araçlarınızın çıkmasını beklerken, 3D Yazıcı Sistemleri ile izleyeceğiniz imalat yolunda yeni ürünlerinizi pazara hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Az Adetli Enjeksiyon Kalıpları

Enjeksiyon kalıpları ile 10 adetten 100 adete kadar üretim yapabilmek artık mümkün. 3D yazıcılar ile üretilen imalata yardımcı araçların nihai gerçek işlem ve malzemeler ile prototip üretirken sizi nasıl güçlendireceğini görün.

Daha fazla bilgi için ►

© Copyright 2018 infoTRON