Kavramsal Modeller

Fikirleri İletin; İlhamla Hareket Edin

Bize Ulaşın

Kavramsal Modeller

Kavramsal modelleme, küçük tasarım ve mühendislik firmalarının daha fazla fikri deneyerek ve sadece doğru projeleri geliştirerek başarılarını arttırır.
Geniş firmalar için, departmanlardaki konsept modelleme yada hatta bireysel çalışma odalarında fikirleri üstlere sunmadan bilemek için ideal bir yol. 3d çıktı alınan kavramsal modeller değerli iletişim araçlarıdır. Fikirleri iş arkadaşlarınıza, müşterilere ve pazarlamacılara iletirken bilgisayarda kalan modellerin asla yapamayacağı harika bir metoddur.

Stratasys FDM Teknolojisi nihai ürün kalitesinde termoplastik malzemeler ile uygun fiyatlı ve dayanıklı kavramsal modeller üretmenize imkan sağlar. Ofis dostu FDM 3D Yazıcılar küçük modelleri saatler içerisinde üretebilirken, büyük ve geniş modelleri de birkaç gün içerisinde üreterek çıkartabilir. FDM kavramsal modeller delinebilir, zımparalanabilir ve arzulanan şekilde boyanabilir.

Stratasys PolyJet 3D printing teknolojisi, tüm 3d yazıcı yöntemleri içerisinde en gerçekçi modelleri üreten teknolojidir. Görsel ve his olarak nihai ürünlere benzer modelleri tek seferde çok malzeme kullanarak üretebilirsiniz. Harika detaylar ile pürüzsüz yüzeyler, rijit tüketici ürünleri kapakları (housing), yumuşak dokulu (soft-touch) düğmeler, yazılar, kauçuk benzeri contalar üretebilirsiniz.

© Copyright 2018 infoTRON