İşlevsel Prototipler

Sağlam ve Hassas Testlerle Tasarımlarınızı Mükemmelleştirin ve Kanıtlayın

Bize Ulaşın

Fonksiyonel Prototipleme Uygulamanızı Bulun

Firmanız bünyesinde prototiplerinizi vakit kaybetmeden üreterek pazara hızlı bir şekilde girin. Daha az maliyetle erkenden tasarımlarınız iyileştirmeleri yaparak hatalarınızı düzeltin.

Fonksiyonel prototipler için ABS ve Polikarbonat gibi imalat sınıfı termoplastiklerle ve yüksek performans prototipleri için Stratasys’in FDM Teknolojisine dayanan ısı, kimyasal ve mekanik dayanımı yüksek olan parçalar üretebilirsiniz. Sağlam prototipler ve özel fikstürler daha kaliteli datalar alabilmenize ve fonksiyonel testlerinizi daha iyi sonuçlarla yapabilmenize yardımcı olacaktır.

Bir sonraki bitmiş ürününüze benzeyen, yumuşak parçalardan, şeffaf bileşenlerden, hareketli menteşelerden ve şok absorbe eden parçalardan oluşan aşırıcı derecede gerçekci prototipler için Stratasys PolyJet Teknolojisini işe koyun. Bir üretimde çok malzemeli üretim yapabilme yeteneği ve kauçuk benzeri malzemeler ile farklı Shore değerlerine sahip parçalar üretebilir, eşsiz gerçeklikte test ederek bu büyük özgürlüğü deneyimleyebilirsiniz.